شنبه، 13 تیر 1394

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي طبرستان - اداره کل آموزش و پرورش مازندران

چاپ

مدیر کل آموزش وپرورش مازندران گفت: سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش مازندران اجرایی می شود.

آموزش و پرورش در مسیر توسعه فرهنگی پیشگام بوده و در این زمینه باید به ایفای نقش مدارس به عنوان کانون فرهنگی محله و محل رشد فرهنگی جامعه و بستر ساز آن توجه شایسته شود.

مدیر کل آموزش وپرورش مازندران درگفتگو با روابط عمومی این اداره کل  گفت:  سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش مازندران اجرایی می شود.   

محمد علی امیری افزود: آموزش و پرورش در مسیر توسعه فرهنگی پیشگام بوده و در این زمینه باید به ایفای نقش مدارس به عنوان کانون فرهنگی محله و محل رشد فرهنگی جامعه و بستر ساز آن توجه شایسته شود.

امیری با بیان اینکه اجرای سند تحول بنیادین ، آموزش و پرورش را کارآمد می کند خاطر نشان ساخت: تحول در آموزش و پرورش کشور به عنوان گام مبنایی برای رسیدن به افق 1404 می باشد.

وی با اشاره به انتظار نسل های آینده از میراث آموزش و پرورش ، مهمترین و بهترین میراث را، میراث شخصیتی و رشد و میراث گران بهای پرورش استعدادها دانست.

امیری با توجه به نیاز جامعه به فارغ التحصیلان و شاخصه های آنان افزود: فارغ التحصیلان باید در عرصه های تربیتی سرآمد باشند و نقایصی که در این گستره وجود دارد به کلاس درس و در چگونگی پهن نمودن گستره معلمی همراه با مهربانی و محبت بر می گردد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ، تعامل مناسب تر میان معلمان و دانش آموزان را خواستار شد و گفت:

امروز فضا و شرایط تغییر یافته و آموزش و پرورش نیز در حال تحول بوده و در حال قطع وابستگی های فرهنگی و مقابله با جنگ نرم هستیم و معلمان امروز در یک امتحان سخت به سر می برند.

وی تصریح کرد: برای پاسخ به نیازهای متعدد تربیتی و فرهنگی دانش آموزان، داشتن برنامه های فرهنگی الزامی است زیرا که جنگ نرم طراحی شده از سوی دشمنان به دنبال تخریب ارزش‌ها و اندیشه های اسلامی است كه نوك پیكان این تخریب‌ها و حملات جوانان را هدف قرار داده است.

 

 

تماس با مرکز مشاوره

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی طبرستان آدرس:
ساری، خیابان فردوسی، نرسیده یه چهار راه دروازه بابل، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی طبرستان
 
کد پستی: 39874-48168
تلفکس: 33328183
تلفن: 33320353 - 33320352
ایمیل: moshavereh@tmoshavereh.ir

پيام هفته

مهم نيست كه انسان چه اندازه مي داند، چه چيز كسب كرده و چگونه پرورش يافته، مهم اين است  كه دانسته ی خود را چگونه بكار مي برد، خودش چيست و چه مي تواند بكند.

نظرسنجی

وبسایت مرکز مشاوره طبرستان را چگونه ارزیابی می کنید؟
 

اوقات شرعیبازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز69
mod_vvisit_counterدیروز203
mod_vvisit_counterکل بازدیدها157111
 9 نفر آنلاين

صفحه اصلی | آرشیو اخبار | تابلو اعلانات | مقالات | سامانه پرسش و پاسخ | پرسشهاي متداول | تماس با مرکز مشاوره | معرفي مرکز | پيوندها
مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي طبرستان-اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران - مرکز مشاوره: 33320353 - 33320352      کد پستی: 39874-48168
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط شرکت فناوری اطلاعات دایانت